METODAT MJETET MAKINORE MUND TË BËHEN PARTNER

ME JU CDO HAP.

Nga përzgjedhja dhe konfigurimi i së drejtës
makinë për punën tuaj për t'ju ndihmuar të financoni blerjen që gjeneron fitime të dukshme.

MISIONI

DEKLARATA

E themeluar në vitin 2004, Ningbo Robot Machinery Co., Ltd. është një furnizues superior i pajisjeve të automatizimit në industrinë e plastikës, duke iu përkushtuar zhvillimit dhe prodhimit të pajisjeve të automatizimit plastik, të tilla si: makineri e saktë dozimi, makineri për kontrollin e temperaturës, transportues materiali makinë, robot që nxjerr jashtë.
“Kemi dizajn me perspektivë, kontroll cilësor me standard të lartë, shërbim me zemër të ngrohtë”.Me filozofinë e mësipërme, ne kemi qenë gjithmonë të fokusuar në ofrimin e pajisjeve të automatizimit të standardeve të larta për të sjellë mënyrën e menaxhimit të klientit me efikasitet të lartë dhe me kosto të ulët.Ndërkohë, Robot po bëhet gjithashtu një nga furnizuesit ikonë në industrinë e pajisjeve plastike dhe po i përkushtohet gjithmonë zhvillimit të industrisë plastike.

JozzCasinoKazino RoxX-KazinoVavadaJoyCasino

e fundit

LAJME

 • FTESË CHINAPLAS

  Ne ju ftojmë sinqerisht të vizitoni stendën tonë në 11F71 nga 2023.4/17-20 pasi CHINAPLAS po vjen së shpejti.SUPERSUN (NBT) është një fabrikë profesionale në makineri plastike.Ne jemi te specializuar në projektimin dhe prodhimin e krahëve të plotë të servo robotëve, makinerive plastike periferike dhe makinerive të derdhjes me injeksion...

 • SUPER DIEL NË 2022 TAJLANDA INTERPLAS

  Pas 2 vitesh stagnimi, shfaqja interplas më në fund u rikthye. Shfaqja ndërkombëtare e makinerive plastike dhe gome u mbajt në ekspozitën e Tajlandës Bitec nga 22 deri në 25 qershor.Jemi shumë të lumtur kur shohim se entuziazmi ka valëzuar vizitorët. Është një shfaqje shumë e suksesshme. Faleminderit për mbështetjen e ...

 • ROBOT SERVO SUPER SUN I RI I HAPUR FULL AC

  Super Sun special lëshon një robot të ri heqës servo AC me pjesë këmbimi të markave të njohura, roboti aplikohet në industrinë e automobilave, industrinë e aparateve dhe industrinë e paketave ditore… Karakteristika e robotit të ri është se ne shtojmë një servo shtesë AC në maja e krahut që është më fleksibël për ne...

 • Ekspozita Super Sun në Indonezi

  Ekspozita e 32-të Ndërkombëtare e makinerive, përpunimit dhe materialeve të plastikës dhe gomës u mbajt në ekspozitën ndërkombëtare të Xhakartës, Indonezi nga 20-23 nëntor 2019. Pajisjet ndihmëse Super Sun po shfaqeshin dhe mbështeteshin për markat e shumta duke përfshirë: Demag, Bole, Caifeng, Hwamda, duke ofruar ...