МЕТОДИ МАШИНСКИ АЛАТКИ МОЖЕ ДА СЕ ПАРТНЕРИ

СО ВАС СЕКОЈ ЧЕКОР ОД ПАТОТ.

Од избирање и конфигурирање на правото
машина за вашата работа за да ви помогне да го финансирате купувањето што генерира забележителен профит.

МИСИЈА

ИЗЈАВА

Основана во 2004 година, Ningbo Robot Machinery Co., Ltd. е супериорен снабдувач на опрема за автоматизација во пластичната индустрија, посветувајќи се на развојот и производството на опрема за пластична автоматизација, како што се: точна машина за дозирање, машина за контрола на температурата, пренос на материјали машина, робот за вадење.
„Имаме дизајн со перспектива, контрола на квалитетот со високи стандарди, услуга со топло срце“.Со горенаведената филозофија, ние отсекогаш се фокусиравме на нудење опрема за автоматизација со висок стандард за да донесеме режим на управување со клиенти со висока ефикасност и ниска цена.Во меѓувреме, Robot исто така станува еден од иконите добавувачи во индустријата за пластична опрема и секогаш се посветува на развојот на пластичната индустрија.

JozzCasinoКазино РоксX-казиноВавадаJoyCasino

неодамнешна

ВЕСТИ

 • ПОКАНА ЧИНАПЛАС

  Со ова искрено ве покануваме да го посетите нашиот штанд на 11F71 од 2023.4/17-20 бидејќи CHINAPLAS доаѓа наскоро.SUPERSUN (NBT) е професионална фабрика за пластични машини.Специјализирани сме за дизајнирање и производство на краци со целосни серво роботи, пластични периферни машини и маши за вбризгување...

 • СУПЕР СОНЦЕ ВО 2022 ГОДИНА ТАЈЛАНД ИНТЕРПЛАС

  По 2 години стагнантен период, Интерплас шоуто конечно се врати. Меѓународниот саем за машини за пластика и гума се одржа во Тајланд Битек експо од 22 до 25 јуни.Многу сме среќни што гледаме дека ентузијазмот бранува од посетителите. Тоа е многу успешно шоу. Ви благодариме за поддршката од нашата ...

 • СУПЕР СОНЦЕ НОВ ОТВОРЕН ФУЛ СЕРВО РОБОТ

  Специјално Super Sun лансираше нов робот за носење наизменична струја со резервни делови од познати брендови, роботот се применува во автомобилската индустрија, индустријата за апарати и индустријата за дневни пакети… Карактеристиката на новиот робот е тоа што додаваме дополнително серво за наизменична струја на врвот на раката што ни е пофлексибилен...

 • Изложба Супер Сонце во Индонезија

  32-та меѓународна изложба за машини, обработка и материјали за пластика и гума се одржа во меѓународната изложба во Џакарта, Индонезија од 20-23 ноември 2019 година. Помошната опрема Super Sun прикажуваше и поддржуваше повеќе брендови, вклучувајќи: Demag, Bole, Caifeng, Hwamda, со понуда ...